polski english
0
0
Kupuj odpowiedzialnie
Select city:


Select category:
FINKA CAFE
Address: Kraków, ul Warszauera 1


Finka is an amazing local which respects 3 R rules. Finka Cafe offers healthy and delicious brekfasts that are served all day. Spreads (tapenade, hummus, cottage cheese), pastries and cakes. Decor is kept in up-cykling convention.

Opening hours:
everyday starts at 9 am. till ... late !Finka CafeFinka CafeFinka Cafe
Finka CafeFinka CafeFinka Cafe
Comments
jen, 10.11.2013 20:15:49
Wpadlam przypadkem bo skusila mnie nazwa i wystoj ale sorry grzane wino z mikrofali. wow :-
Rzepi, 12.04.2013 13:38:24
Mim, dzieki za Twój komentarz dotyczący Finki, załujemy, że postrzegasz nas przez pryzmat poprzednich kultowych właścicieli, których znamy i szanujemy.

Chcialabym zauważyć, że pojawiliśmy się w spacerowniku ponieważ prowadzimy aktywny up-recycling. (Wpadnij zobaczyć nasze nowe stoły z bębnów od pralek). Segregujemy śmieci. I jako jedno z niewielu miejsc w Krakowie podajemy kawe Fair Trade.

W Twojej opini może to być mało i szanujemy Twój postulat.

Bardzo niechętnie wchodzimy w polemiki dotyczące poprzedniego lokalu, który znajdował sie w tym miejscu. Lubieliśmy Barake i uznawalismy kult tego miejsca i nie mieliśmy żadnego wpływu na jej zniknięcie z mapy Krakowa.
mim, 12.04.2013 11:40:28
przykro mi, że to miejsce jest wymienione w gronie miejsc świadomej konsumpcji. kolejny biznes sprzedający głównie alkohol i otwarty tylko dla pieniędzy. miejsce zainteresowane tylko tymi inicjatywami, dzięki którym może zarobić lub się wypromować. niechętne aby dać coś od siebie. alkohol, towar z hipermarketów, nieprzestrzeganie praw pracowników, bardzo złe potraktowanie właściciela poprzedniego, kultowego lokalu, który był w tym miejscu. i jedzie na fali trendu na eko. przykro, że ludzie dają się nabierać...
h, 15.12.2012 17:32:39
bo trzeba na FB byc bezsensowny ten fejs
czekolada, 18.06.2012 13:49:53
Lubię wpadać do Finki kiedy przebiegam przez Kazimierz. Atmosfera jest fajna i bardzo dobre kanapeczki ze smarowidłami :) Najlepszy lokal na Placu Nowym!
Justyna, 13.04.2012 20:09:24
czemu nie ma numeru telefonu? chciałam zrobić rezerwacji, wszędzie szukam w sieci. nic.
 
  
Spacerownik po świadomej konsumpcji – edycje Kraków i Warszawa współfinansowane były w 2008 r. ze środków Komisji Europejskiej w ramach programu „Młodzież w działaniu”. Za treści na stronie odpowiada Polska Zielona Sieć, poglądy na niej wyrażone nie odzwierciedlają w żadnym razie oficjalnego stanowiska Komisji Europejskiej.
 
Spacerownik po świadomej konsumpcji – edycja Wrocław realizowany był w 2009 r. w ramach projektu: „Ziarno prawdy, czyli rzecz o świadomej konsumpcji” współfinansowanego przez Fundację Edukacja dla Demokracji z środków pomocy rozwojowej oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu"