polski english
0
0
Kupuj odpowiedzialnie
Select city:


Select category:
SEZAM - SPÓŁDZIELCZY DOM HANDLOWY
Address: Warszawa, ul. Marszałkowska 126-134


Społem Warszawska Spółdzielnia Spożywców Śródmieście is the oldest cooperative in Poland - in 2009 it is going to celebrate its 140th anniversary! The Społem WSS Śródmieście network includes numerous grocery and general stores, including the Cooperative Department Stores - Hala Mirowska and  Sezam. The cooperative pursues the Społem Ecological Programme, which allows for the greater availability of certified ecological products  and offers its clients cotton, polipropylene and paper bags, it also cooperates with  ecological organizations. Społem also promotes the cooperative sector goods e.g. dairy products, bakery goods and local products, such as fruit grown in suburban orchards. The network’s offer includes stationery made of recycled paper and many other hand made products - wicker baskets, table cloths, sweaters, flowers, decorations etc. 

Opening hours:
Mo-Fr: 7-21
Sa: 8-19
Su: 10-16Sezam - Spółdzielczy Dom Handlowy
Comments
ja8um, 21.01.2013 19:41:15
Prosze zwracać szczególna uwage na panie kasierki w dziale gospodarstwa domowego. Doliczja szklanki do rachunk, małe 10 PLN.
Izabela, 08.08.2012 19:22:15
W sezamie jest spoko asortyment , polecam przy monopolowym jest cukiernia sprzedają pyszne jagodzianki jagody aż się wylewają ale 3,5szt w ogóle wszystko w sezamie jest droższe niż wszędzie niektóre rzeczy są lepsze ok ale 3/4 asortymentu można kupić taniej w Carrefourze 500m dalej tyle ze tam kolejki a tutaj bierzesz koszyczek i zawsze przy kasie nikt nie stoi to też plus ale powtarzam na spożywczym, w sklepie samoobsługa z różnymi przedmiotami i dekoracjami z ubraniami i kosmetykami jest po prostu drogo.
plus za to że można tam kupić i sprzedać książki do nauki , przed wejściem stoi pani z owocami które mi mimo że ładne też droższe niż wszędzie nawet w sezonie.
Po konkretne pojedyncze rzeczy można tam chodzić bo jakość ale nie chodzę tam na konkretne zakupy bo za drogo dla statystycznej Kowalskiej.
dot, 19.06.2012 14:19:50
Witam

Bardzo miła obsługa. W wielki dzień mecz Polska-Grecja,strefa kibica- ulewa. Nigdzie nie można było dostać płaszczków przeciwdeszczowych Panie same zaproponowały,że w foli która kosztuje niecałe 10 zł robią nam 4 płaszcze przeciwdeszczowe. Chwała im za to. Szybko, TANIO i Pani/Pan jest zadowolony.
Pozdrawiam
Kibicka ;)
dab, 04.04.2012 09:04:34
@Zawiedziony: to do Bydgoszczy jedz sobie robić zakupy, a nie tutaj! :D
Czarek, 23.01.2012 23:48:11
"Kurczaka podaje sprzątaczka brudną ścierką";P
Jurek, 06.10.2011 15:53:37
okazuje się, że na poziomie -1 też są sklepy!
kupiłem tam książkę, której moja żona nie mogła nigdzie dostać i przy okazji kupiłem nowy telefon w cenie używanego!
Kuba, 12.04.2011 07:25:59
co za bzdury , ta kobieta jest przemiła, a te kurczaki sa przepyszne. czesto tam bywam.
Zawiedziony i głodny, 09.06.2010 15:28:21
Dotyczy "rożna" prowadzonego w Sezamie przy wejściu od ul. Moniuszki przez ohydnego, brudnego i oślizłego babsztyla. Przerażające jest jej podejście do klienta, zachowanie i odzywki typowe dla czasów Stalina. Nie sądziłem, że taka bezczelna osoba może w obecnych czasach mieć zatrudnionie w tak eksponowanym miejscu Warszawy. Wypisała na tekturze "Przerwa 30 min" i siedzi dumna przed otwartym oknem rożna powtarzając: "jej nie płacą od sztuki, a obsługę ma w 4 literach". Chamstwo. Nie pójdę więcej do tego przybytku nędzy. Dodatkowo roześle info znajomym: Omijajcie to miejsce szerokim łukiem.
Pozdrawiam
 
  
Spacerownik po świadomej konsumpcji – edycje Kraków i Warszawa współfinansowane były w 2008 r. ze środków Komisji Europejskiej w ramach programu „Młodzież w działaniu”. Za treści na stronie odpowiada Polska Zielona Sieć, poglądy na niej wyrażone nie odzwierciedlają w żadnym razie oficjalnego stanowiska Komisji Europejskiej.
 
Spacerownik po świadomej konsumpcji – edycja Wrocław realizowany był w 2009 r. w ramach projektu: „Ziarno prawdy, czyli rzecz o świadomej konsumpcji” współfinansowanego przez Fundację Edukacja dla Demokracji z środków pomocy rozwojowej oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu"