Choose a region:
Sklep Zielarski Kocanka
Address: Wrocław, Bogusławskiego 79
Opening hours:
mo-fr 10-17
The place is well known among Wrocław enthusiasts of organic food and natural therapies. You will find a decent selection of herbs, herbal mixtures and ecological goods supplied by local farmers here. In the shop you can also buy books, magazines and newspapers on natural therapies, organic cosmetics or honey and bee products.
Comments
If you can't see this image, please click to refresh and try again
Tadeusz 05.02.2019 20:20
Są klienci zdecydowani co mają kupić i przychodzą po konkretne produkty i raczej nie oczekują pomocy w doradztwie ale są i klienci niezdecydowani lub tacy którym rada ,sugestie mogą przydać się i dlatego Pan Marek w miarę możliwości stara się pomóc w doborze suplementacji i ziół dla poprawy zdrowia czy pomocnych w dolegliwościach . Dla tych co chcą sobie pomóc w sposób głównie naturalny to polecam sklep a decyzję czy kupić coś czy przy okazji porozmawiać zostawiam zainteresowanym .
zenek 08.04.2017 16:14
Pan miły ,stara się być dowcipny .Jest drożej niż we wszystkich znanych mi sklepach zielarskich.Plus to dobre zaopatrzenie.
Tadeusz 31.01.2016 16:04
Cytat z wypowiedzi "sprzedawca kwestionuje moją wiedzę i moje świadome wybory".Kwestionuje to za mocno powiedziane . To nie jest tak jak myślisz bo poprostu - sprzedawca ma swoje zdanie a pani może zgadzać się z tym zdaniem lub nie zgadzać i ma do tego prawo .To dobrze ,że należysz do tych zdecydowanych i świadomych ale większość nie lub uważa ,że jest oczytana .Dobór jak najlepszego produktu naturalnego ,ziołowego jest istotny ale nie zawsze trafiony czy dobrze dobrany ,więc pan Marek stara się pomóc jak najlepiej. Oferowanie produktu można tak powiedzieć" modnego" lub konkretnego należy do sprzedawcy w tym zachęcanie do kupna czy reklama i nie widzę w tym nic senacyjnego .
Wuwuzela 17.11.2015 22:27
Sklep bardzo dobrze zaopatrzony,jednak moim zdaniem jest tam za drogo. Co do komentarza u dołu strony co do wścibskości sprzedawcy, podzielam tę opinię. Kultura sprzedawcy zawsze polega na udzieleniu porady i pomocy klientowi wyłącznie wtedy, kiedy jest o to proszony. Nie uważam za stosowne natarczywe namawianie na kupno towaru, choćby był nie wiem jak fantastyczny.Jako klient nie zamierzam się tłumaczyć dlaczego dany towar mnie nie interesuje, to też nie sprawa sprzedawcy na jakie choroby choruję, że już nie wspomnę o postawie, że sprzedawca kwestionuje moją wiedzę i moje świadome wybory.
Dorota 21.07.2015 22:09
Moim zdaniem ma za drogi asortyment (20% taniej można kupić gdzie indziej- oregano w Kocance 42 zl -120 kapsulek 1:10, gdzie indziej 34 zl np Herbavit). Poza tym powiedział że bedzie mial ziola na nastepny dzien i żeby podjechać do niego. Okazało się że nie załatwił, mówiąc że mogłam zadzwonić jeszcze raz... Niewporządku zachowanie. Moja ocena 2/5.
hania2575 30.05.2014 09:15
Sklep dobrze zaopatrzony, jeśli czegoś nie ma to w ciągu 1-2 dni p. Marek sprowadza, warto posłuchać co mówi, ma sporą wiedzę i korzysta z niej, wg mnie dobra cecha sprzedawcy. Od 1,5 roku korzystam i jestem bardzo zadowolona. Polecam.
Marcin 05.05.2014 09:48
Od ponad 5 lat zaopatruję w tym sklepie i przyznaję, że to miejsce pierwszego wyboru, kiedy jest potrzeba uzupełnić zapasy. Zwykłe środki z apteki czesto mnie zawodziły, ale tutaj znalazłem działające. WIęc juz nie kombinuję tylko dzwonie potwierdzić czy jest na miejscu i jadę odebrać. Staram się płacić gotówką. Sprzedawca ma ogromną wiedze o swoim asortymencie i zawsze jest chętny, żeby podpowiedzieć. Widać, że to pasjonata. Polecam!
klient 13.04.2014 12:27
Musi być aktywny w relacji sprzedawca klient i pytać szczególnie tych co nie są zdecydowani na co są chorzy lub nie wiedzą co konkretnie kupić .Zawsze możesz powiedzieć nie oczekuję pytań lub pomocy w doborze produktu naturalnego lub ziół . Pozostawiony sam sobie i bez własnej wiedzy co chcesz kupić -szanse trafienia w jak najlepszą pomoc w poprawie zdrowia są mniejsze. Tutaj większość nie przychodzi z receptami lub zalecaniami od lekarzy a chcą sobie pomóc .
klient 11.09.2013 16:33
Telefon jest podany na ich profilu Facebook
71 781 80 18
Marta 28.08.2013 12:50
Macie może jakiś numer telefonu do tej apteki?? Szukam trudno dostępnych ziół i wolalabym zadzwonić i spytać o dostępność, zanim się wybiorę na Bogusławskiego.
Bardzo proszę o pomoc:)
ecobamboo 28.07.2013 20:56
Pozdrawiamy i zapraszamy do nas

www.ecobamboo.pl
Michalina K. 20.06.2013 16:02
Ja również zaopatruję się u Pana Marka już od około 5-ciu lat i - jak moja szanowna Poprzedniczka - mieszkam dość daleko od Wrocławia. Pan Marek potrafi świetnie doradzić przy wyborze potrebnych preparatów i ziół, a kierują mnie do Niego lekarze, do których mam bezwarunkowe zaufanie. Oby w każdej Zielarni lub aptece byli sprzedawcy tak kompetentni i otwarci na ludzkie potrzeby, jak Pan Marek. Serdecznie pozdrawiam wszystkich sympatyków "KOCANKI II" :)
Ania 12.06.2013 11:51
Jestem klientką od wielu lat. Potwierdzam, że pan jest bardzo dociekliwy. Pomógł mi bardzo.
Teraz dodatkowo wysyła mnie do niego znany wrocławski lekarz ginekolog . Twierdzi bowiem, że on [ ginekolog] pomoże mi doraźnie lekami, ale muszę zmienić dietę i on bardzo poleca oczyszczanie wątroby ziołami od pana Marka oraz zaleca zamianę cukru na ksylitol.
Kocanka jest najlepszą APTEKĄ w okolicy.

PAni, która pisze o "wścibskim" traktowaniu faktycznie powinna korzystać z internetu. Ja do Kocanki jeżdzę 120 km! I dopóki pan Marek będzie zielarnię prowadził dopóty ja będe klientką.
Gosia 30.05.2013 20:22
W "Kocance" kupuję ja i od lat moja mama. Bardzo cenimy fachową obsługę ( Pan sprzedawca naprawdę zna się na rzeczy, wiele się od niego dowiedziałam!)i bogaty asortyment sklepu. Można też nabyć ciekawe książki, m.in. o odżywianiu. Polecam ten sklep z czystym sumieniem! :)

Mateusz 27.05.2013 10:11
Potwierdzam wpis poniższej pani o "wścipskości" obsługi sklepu. W praktyce zielarz jest profesjonalny, pyta się po prostu o rzeczy które mogą być związane z opisywanymi objawami, ponieważ w przeciwieństwie do aptekarza nie zalecza jedynie objawów a stara się dociec przyczyny, nie zachowuje się jak lekarz który karze lekiem tylko jak doktor który ma wiedzę i szuka najmniej inwazyjnego rozwiązania za możliwie najniższą opłatą i najbardziej skutecznego. Pozdrawiam, wiele razy mi pomógł za ułamek sumy którą bym zostawił w aptece no i nie musiałem truć się antybiotykami !!!
edyta 18.05.2013 01:32
byłam dzisiaj , wszystko ok, polecam
pawel 23.03.2013 11:54
Ja też pamiętam z ostatnich zakupów, że było OK.Ale będę tam dzisiaj to się przyjrzę i napiszę o swoich obserwacjach.
Dorota 15.03.2013 08:28
Nie nazwałabym tego Pana ani wścibskim, ani natarczywym. Zna swoje miejsce i chce ludziom pomóc, a żeby pomóc musi coś więcej wiedzieć o dolegliwościach. Taka jest jego rola. Jest bardzo konkretny,miły, rzeczowy i umie doradzić. Od lat zaopatruję się tam w krytycznych sytuacjach, kiedy środki z Apteki zawodzą.
Janina 06.11.2012 13:41
Bardzo wścibski i natarczywy sprzedawca! Sklepik marnie zaopatrzony. Pozostanę przy zielarnach internetowych, które maja duży asortyment i na spokojnie można zapoznać się z oferta i opisami preparatów.
Patt 24.09.2012 10:44
Pan był miły i rzeczowy, w krótkiej rozmowie dowiedziałam się więcej niż mogłam, doradził, wyjaśnił i ukierunkował. Bardzo POLECAM!!!!!
Gosia 17.09.2011 16:37
Super sklep.Miła i bardzo kompetentna obsługa. Naprawdę warto się tam zaopatrywać.