Choose a region:
Entropia
Address: Kraków, ul Warszauera 1
Opening hours:
everyday starts at 9 am. till ... late !
Entropia is an amazing local which respects 3 R rules. Entropia offers healthy and delicious brekfasts that are served all day. Spreads (tapenade, hummus, cottage cheese), pastries and cakes. Decor is kept in up-cykling convention.
Comments
If you can't see this image, please click to refresh and try again
jen 10.11.2013 20:15
Wpadlam przypadkem bo skusila mnie nazwa i wystoj ale sorry grzane wino z mikrofali. wow :-
Rzepi 12.04.2013 13:38
Mim, dzieki za Twój komentarz dotyczący Finki, załujemy, że postrzegasz nas przez pryzmat poprzednich kultowych właścicieli, których znamy i szanujemy.

Chcialabym zauważyć, że pojawiliśmy się w spacerowniku ponieważ prowadzimy aktywny up-recycling. (Wpadnij zobaczyć nasze nowe stoły z bębnów od pralek). Segregujemy śmieci. I jako jedno z niewielu miejsc w Krakowie podajemy kawe Fair Trade.

W Twojej opini może to być mało i szanujemy Twój postulat.

Bardzo niechętnie wchodzimy w polemiki dotyczące poprzedniego lokalu, który znajdował sie w tym miejscu. Lubieliśmy Barake i uznawalismy kult tego miejsca i nie mieliśmy żadnego wpływu na jej zniknięcie z mapy Krakowa.
mim 12.04.2013 11:40
przykro mi, że to miejsce jest wymienione w gronie miejsc świadomej konsumpcji. kolejny biznes sprzedający głównie alkohol i otwarty tylko dla pieniędzy. miejsce zainteresowane tylko tymi inicjatywami, dzięki którym może zarobić lub się wypromować. niechętne aby dać coś od siebie. alkohol, towar z hipermarketów, nieprzestrzeganie praw pracowników, bardzo złe potraktowanie właściciela poprzedniego, kultowego lokalu, który był w tym miejscu. i jedzie na fali trendu na eko. przykro, że ludzie dają się nabierać...
h 15.12.2012 17:32
bo trzeba na FB byc bezsensowny ten fejs
czekolada 18.06.2012 13:49
Lubię wpadać do Finki kiedy przebiegam przez Kazimierz. Atmosfera jest fajna i bardzo dobre kanapeczki ze smarowidłami :) Najlepszy lokal na Placu Nowym!
Justyna 13.04.2012 20:09
czemu nie ma numeru telefonu? chciałam zrobić rezerwacji, wszędzie szukam w sieci. nic.